środa, 23 listopada 2011

środowy chillout.

Cześć :D
Dzisiaj na historii przedstawiałyśmy mit o Puszce Pandory za pomocą kukiełek zrobionych ze skarpetek. Razem z Dusią , Agnieszką , Ulą i Martyną schowałyśmy się za ławkę bokiem postawiona na drugą. Po jakimś czasie ta na górze zaczęła się na nas zsuwać ;D . Było zajebiście.

A na angielskim śpiewaliśmy piosenki :D Z jedną z nich poszliśmy na lekcję do drugiej części naszej klasy i ją zaśpiewaliśmy. Chyba im się podobało... Poza tym Klaudia dziś pierwszy raz była na obiedzie z dziewczynami . xd Na przerwie mazaliśmy sobie spodnie kredą. Wszyscy podpisywali się sobie na udach . haha :))

Pamiętacie ? Dzisiaj RODZINKA.PL ♥

Imieniny obchodzą:
Adela, Erast, Felicyta, Klemens, Klementyn, Orestes, Przedwoj. Najlepszego ! ;D
_________________________________________________________________
Para wybrała się do Zoo pooglądać zwierzaczki. Nagle ku zdumieniu wszystkich zwiedzających drzwi od klatki z dzikimi małpami otworzyły się i wataha wściekłych małp pobiegła w stronę wyjścia. Zwiedzający zaczęli uciekać w popłochu. Wszyscy oprócz pewnego staruszka. Gdy sytuacja się opanowała zdumiona para zapytała dziadka: - Panie, jak to się stało, że pan się nie przestraszył, tylko spokojnie siedział? - Łee... przyzwyczajony jestem, przez całe życie byłem kierowcą szkolnego autobusu.
_________________________________________________________________
Video z naszym występem :D haha.

Dodawajcie komentarze :D
Pozdro.

Kaśka & Duśka


2 komentarze:

  1. ale fajna lekcja historii!!!! też bym chciała mieć taką ;p Zapraszam do siebie. Na swoim blogu opisuję moje zamiłowanie do rezyseri filmowej i dodaje własne filmy :)
    http://www.youtube.com/watch?v=sSMbOuNBV0s

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękujemy ;D
    Na pewno zajrzymy na Twojego bloga. ;)

    OdpowiedzUsuń