poniedziałek, 5 grudnia 2011

Konkurs, Pizza i troche zabawy. ^^

Siemaaa.

Więc tak.. Zacznijmy od tego, że dostałam 5 z fizyki.! <szpan>  Byłam dzisiaj na Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Mińsku Mazowieckim. :> Wyniki chyba jutro. Razem z Anetką, Agą, Natalką, Malwiną, Martyną, Oliwią, Magdą, Martą, Klaudią, Kingą i Kasią byłyśmy na pizzy. :D Martyna ty niezdaro. :PP Natalia uzbierała z hmm. resztek(?) dziewiąty kawałek pizzy. ( Nie wnikajmy w szczegóły)  Pytanie przewodnie dnia: Czemu Kebab jest w  tym samym budynku co sklep ze zwierzętami? A w pobliżu apteka, sklep z narzędziami i biuro rachunkowe? Jutro MIKOŁAJKI , ciekawi prezentów ? Jako klasa nie będziemy mieć Mikołajek ze względu na wycieczkę w tą środę. :D

______________________________________________________

Byk Byk (19.IV - 19.V)


Wdzięk powiatowego Casanovy i skłonności homoseksualne. Niczym nie zmącone przekonanie, że jest pępkiem świata. Lubi mizdrzyć się zarówno przed lustrem jak i w pracy. Najbliższą rodzinę terroryzuje od urodzenia do późnej starości. Nigdy niczego nie czyta, choć o wszystkim ma z góry wyrobione zdanie. Poci się.
__________________________________________________________

Rak Rak (21.VI - 21.VII)


Szkoda słów... Nie pomoże nawet oddział zamknięty. Urodzeni pod znakiem Raka oszukują na każdym kroku, zdradzają, uwielbiają podłożyć świnie. Rakom nie można Wierzyc nigdy i w niczym. Jeśli np. Rak mówi, że ceni sobie twoją przyjaźń, to można być pewnym, że przed godziną napisał do szefa donos. Raki stale komuś czegoś zazdroszczą, a po dwudziestym piątym roku życia łysieją, garbią się i tracą zęby. Słusznie zresztą.


_____________________________________________________________


Bliźnięta Bliźnięta (20.V - 20.VI)


Ludzie spod tego znaku w ogóle nie osiągają dojrzałości zarówno intelektualnej, jak i uczuciowej. Jedyne co naprawdę potrafią, to raz w tygodniu wypełnić kupon Toto-lotka. Niezdarnie to ukrywają, ale największa przyjemność sprawia im dłubanie w nosie. Zapraszając takiego do domu należy pamiętać, ze kradnie i koniecznie przed wyjściem zrewidować.

 ____________________________________________________________

Pozdro  Kaśka&DuśkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz